Zadzwoń do nas: +34 652 829 814

O nas

Inwestuj w Hiszpanii – Zakup Nieruchomości
Polacy dla Polaków w Hiszpanii
Żyj Odpoczywaj Inwestuj

Czym się zajmujemy?

Nasze biuro zajmuje się profesjonalną obsługą i pomocą w zakresie zakupu nieruchomości w Hiszpanii w celach prywatnych bądź inwestycyjnych. Oferujemy także kompleksową obsługę posprzedażową, jaką jest kompleksowe zarządzanie nieruchomościami na wynajem turystyczny, jak i długoterminowy.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI W ZARZĄDZANIU APARTAMENTAMI TURYSTYCZNYMI

Inwestuj w Hiszpanii – zakup nieruchomości

  • Zakup nieruchomości dla celów prywatnych bądź inwestycyjnych:
  • Wyszukanie według wymagań, sprawdzenie, prezentacja, zakup – kompleksowy proces.
  • Inwestycja w dochodowy projekt tj. pomoc w kwestiach formalnych i organizacyjnych – dogodne formy kredytowe.
  • Zarządzanie nieruchomością pod nieobecność właściciela
  • Pełna obsługa posprzedażowa tj. pozyskiwanie gości oraz pełen serwis turystyczny.

Wszystkie Transakcje odbywają się pod nadzorem Kancelarii Prawniczej polskojęzycznej specjalizującej się w prawie dotyczącym zakupu nieruchomości.

Dlaczego warto ulokować swoje pieniądze z nami?

Decydując się na współprace z nami potencjalny inwestor może być pewien, że celem naszych działań jest odpowiednio dobrać nieruchomość, aby w naszej dalszej drodze okazała się dobrym i rentownym biznesem dla obu stron. Dział nieruchomości wyszukując propozycje dla naszych Klientów przekazuje je do specjalistów z działu turystycznego do dokładnej analizy pod względem możliwości przyszłego wynajmu. Dobieramy dla naszych inwestorów najlepsze oferty, aby dalsza droga biznesowa okazała się jak najbardziej owocna. Proces posprzedażowy to dla nas najistotniejszy moment. Zarządzanie Państwa inwestycjami wykonujemy w najwyższych standardach na hiszpańskim rynku.
Inwestuj i zarabiaj 7% rocznie.

Już w pierwszym roku inwestycji zakupiona i dobrze dobrana nieruchomość pod wynajem turystyczny zapewnia zwrot z inwestycji od 4 do 7% rocznie. W kolejnym roku roczna stopa zwrotu sięga 7%, aby finalnie w kolejnych latach dała zysk od 7 aż do 9% rocznie, w zależności od tego w jaki sposób jest zarządzana. Proces posprzedażowy jest bardzo ważny. Liczy się każdy szczegół. Od przygotowania apartamentu dla Gości, po jego obsługę w czasie pobytu, tak aby finalnie apartament otrzymywał dobre opinie na znanych portalach do wynajmu turystycznego. Dzięki temu będzie częściej wybierany przez potencjalnego odwiedzającego ten przepiękny kraj. W 2 i 3 roku wzrasta także metoda „Poleceń”, gdzie goście nawzajem polecają sobie pobyt w danym obiekcie, zwiększając tym samym szybkość obłożenia. Daje to możliwość zwiększenia ceny samego wynajmu.

Zapraszamy do Inwestycji z naszym biurem. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w procesie doboru i kupna nieruchomości. Działając na najwyższych standardach obsługi posprzedażowej zarządzimy Państwa nieruchomością tak, aby zysk z inwestycji osiągnął najwyższe możliwe pułapy procentowe.